Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

ACT now in Lesbian Paradise – Lady Bi

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-06:00
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: cena wstępu dla trójkątów KKM – 130 PLN,
strefa wyłącznie dla Pań

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – brak wstępu
Trójkąt KKM – 130 PLN
Singielka – gratis

Dziś zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki układów zwiększonych o maskymalnej dawce delikatności i powabu. Dziś w ACT Club domonować będzie uroda, piękno i czarne koronki. Na dzisiejszą noc, w odpowiedzi na Wasze prośby zaplanowaliśmy party typu LAdyBi – gdzie Pan i dwie Panie stanowić będą zespół doskonały. Przyjdźcie więc do nas, przyprowadźcie swoje koleżanki, a każdy tójkąt typu KKM zostanie przez nas nagrodzony 50 złotową zniżką już na wejściu!

Dziś więc namiętność będzie widać i słychać w całym klubie, bo przecież kto ma wiedzieć lepiej, jak sprawić rozkosz kobiecie, niż inna kobieta! Panie, Panowie zaprazamy na MAgic Triangle Love Night. Niech rozkosze i namiętności wypełnią Wam zmysły, a ta wyjątkowa noc niech na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach!

 

 

Szczegóły

Data:
3 styczeń 2020
Godzina:
9:00 PM - 6:00 AM
Kategorie:
, ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Lady Bi – bo nikt tak dobrze nie wie, jak sprawić przyjemność kobiecie jak… inna kobieta!

My natomiast wiemy , że największą fantazją wielu Panów jest zobaczyć na żywo dwie, piękne i seksowne Panie zajmujące się sobą nawzajem… no dobrze…. dwie Panie zabawiające się z nim!! A zatem, na imprezie ladyBi mają szansę spełnić się Wasze największe erotyczne fantazje! Jeśli jesteście spragnieni sensualnych doznań w konfiguracji 2K+M, odwiedźcie nas na tej właśnie imprezie. Czy to na kopulodromie, czy na dużym łóżku w Sali Mirror Seduction znajdzie się miejsce na niejeden namiętny trójkąt miłosny.

Specjalnie dla par przygotowaliśmy pomieszczenie o nazwie Couples’ Lounge, a Ci z Was, którzy potrzebują nieco prywatności, znajdą jej namiastkę w Kinky Cave, gdzie za niewielką ścianką będziecie mogli skryć się przed wzrokiem ciekawskich. Na poziomie -1 już czekają na Was rzutki oraz bilard oraz strefy Smooth&Ease, gdzie możecie do woli korzystać z sauny, basenu oraz strefy masażu – Healing Touch. W weekendy otwieramy także drugi bar, więc, jeśli jesteście spragnieni, odwiedźcie któryś z nich – na pewno znajdziecie tam coś dla siebie – od wymyślnych drinków, przez wina i szampany, aż po ciężką single malt.

LadyBi, to dość spokojny wieczór, pełen uśmiechów, rozmów, ale i namiętności, którą tworzy wyłącznie, kontakt dwóch kobiecych ciał. Zapraszamy #para i #singielka. Podczas wieczoru #ladyBi #singiel nie ma wstępu do klubu. Sorry boys…

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »