Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

ACT PARTIES NEVER END!! – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – ∞
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: Dziś bawimy się
do ostatniego gościa

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – gratis

Wiemy, wiemy!!!

Ostatki były tydzień temuu… Ale przecież doskonale wiecie, że imprezy w ACT nie kończą się tak naprawdę nigdy!!!

Przełamujemy zatem ostatki i ten weekend ustanawiamy niekończącą się imprezą. Dziś bawimy się od 21:00, do ostatniego gościa! Przyjdźcie, zobaczcie, zostańcie i wróćcie!! Dziś bawimy się do upadłego, bo choć ferie już za nami, karnawał się skończył, to namiętność i erotyka w najlepszym, kulturalnym wydaniu zawsze będą na topie.

Noc zabawy, noc seksu, noc szalonych uniesień – do białego rana i jeszcze parę chwil dłużej. Kto wytrzyma? Na pewno wszyscy. Dziś jest noc szaleństwa w ACT!!!

Zapraszamy!

 

Szczegóły

Data:
28 luty 2020
Godzina:
9:00 PM - 6:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »