Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

ACT PARTIES NEVER END!! – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – ∞
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: Dziś bawimy się
do ostatniego gościa

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – brak wstępu

Wczoraj bawiliśmy się długo!!

A ponieważ ostatni nas nie dotyczą, dziś wyłącznie dla PAR również będziemy szaleć aż do utraty tchu. Nie zamkniemy o 4:00, o 5:00 też nie. 6:00 rano również nie będzie nam strrrrraszna!

Dziś zapraszamy wszystkie pary, które w ferie nie zdążyły się wybawić :). cała noc przed nami – noc eksplozji namiętnych pocałunków, sensualnych dotyków, miłości, sesku i erotyki w najwyższym, możliwym wydaniu. Swingers party w ACT przechodzą powoli do kanonu imprez swingerskich, ale ta będzie wyjątkowa!!

Dziś zobaczymy, jak jesteście wytrwali – kto podoła wyzwaniu i opuści nas, jako ostatni? Zobaczymy 🙂 My w każdym razie mamy przygotowaną na tę noc drugą, a też i trzecią zmianę…

Dziś zakład działa 24/7 😀

Zapraszamy do ACT!!!

Szczegóły

Data:
29 luty 2020
Godzina:
9:00 PM - 6:00 AM
Kategorie:
,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »