Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Delicate Lesbian Touch in ACT – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – wstęp wolny

Dziś zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki układów zwiększonych o maskymalnej dawce delikatności i powabu. Dziś w ACT Club dominować będzie uroda, piękno i czarne koronki. Na dzisiejszą noc, w odpowiedzi na Wasze prośby zaplanowaliśmy party typu LAdyBi – gdzie Pan i dwie Panie stanowić będą zespół doskonały. Przyjdźcie więc do nas, przyprowadźcie swoje koleżanki, a każdy tójkąt typu KKM zostanie przez nas nagrodzony 50 złotową zniżką już na wejściu!

Dziś więc namiętność będzie widać i słychać w całym klubie, bo przecież kto ma wiedzieć lepiej, jak sprawić rozkosz kobiecie, niż inna kobieta! Panie, Panowie zaprsazamy na Delicate Lesbian Touch. Niech rozkosze i namiętności wypełnią Wam zmysły, a ta wyjątkowa noc niech na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach!

DZIŚ ZAPRASZAMY WYŁACZNIE PARY i PANIE!!

Zabawimy się jak na licealnych domówkach – będą poduchy, piżamki, podpijanie rodzicom wina z barku 🙂 Będzie jak za szkolnych czasów 😛 Wszyscy cofniemy się do dni, gdy klasówka była najbardziej stresującym wydarzeniam tygodnia. Pobawimy się przy przebojach Brittney Spears i Katy Perry i będziemy powoli ściągać z siebie nocną garderobę…

A potem – przeniesiemy się na górę, gdzie będziemy się bawić, jakby jutro świat miał się skończyć – radośnie, wyuzdanie i namiętnie!!

Pamiętajcie – w ACT zabawa trwa od początku do końca imprezy 🙂

Zapraszamy!

 

 

Szczegóły

Data:
11 luty 2022
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
,
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »