Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

DRUGIE URODZINY ACT – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
Atrakcje: nie zmieszczą się 🙂

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – wstęp wolny

ŚWIĘTOWANIA URODZIN DZIEŃ DRUGI!!!

Kochani! tych z Was, którzy nie mogli nas odwiedzić wczoraj – z ogromnym zapałem zapraszamy na DRUGIE URODZINY ACT – waszego ulubionego klubu 🙂

Dziś, podobnie jak wczoraj, atrakcji nie zabraknie 🙂 Od odświętnie urządzonego klubu, poprzez fantastyczny catering, darmowy masaż, upominki dla Was, aż po północny toast z tortem i świecami 🙂 Confetti już sobie darujemy – sprzątanie go to udręka 🙂

Zatem zabawa będzie cudowna!!! Oczywiście wszystkie atrakcje klubu są do Waszej dyspozycji 🙂 Jak zwykle! Gorąca sauna i lód na barze, bilard i wszystko, co potrzebne, żeby bawić się długo i intensywnie lub delikatnie, ale też duuuuugo.

Zapraszamy!!

Szczegóły

Data:
27 listopad 2021
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , , , ,
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »