Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

ELEGANT New Years EVE – SYLWESTER – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
UWAGA:DRESSCODE ELEGANT

Cena wstępu:
Para – 500 PLN/41 miejsc
Singiel – 500 PLN/ 10 miejsc
Singielka – 100 PLN/ 8 miejsc

ZAKUPU BILETÓW MOŻNA DOKONAĆ PONIŻEJ, SKŁADAJĄC REZERWACJĘ I ROBIĄC PRZELEW TRADYCYJNY (numer konta to: 52 1050 1025 1000 0092 7200 8187) lub OSOBIŚCIE W KLUBIE (W KLUBIE W DNIU IMPREZY KOSZT BILETU WYNOSI 150% STAWKI PRZEDPŁACONEJ)

Kolejny rok za nami – lekko nie było. Zbyt ciężko też nie 🙂

Tym niemniej, chcemy uczcić zakończenie 2021 i możliwie szybko zapomnieć, co było złe i z radością i rozpustnymi uśmiechami spojrzeć na kolejny, 2022 rok 🙂

A owo spoglądanie uczcimy prawdziwie szampańską zabawą!!!

Przede wszystkim, wszyscy będziemy eleganccy – marynarki, garnitury suknie wieczorowe – to niezbędne elementy stroju, przynajmniej do północy, kiedy odpalimy zimne ognie, serpentyny i confetti oraz otworzymy szampany w duuuużych ilościach 🙂

Całą noc będzie na Was czekał ciepły catering (również w wegetariańskim wydaniu), a na wstępie, żeby Was trochę rozgrzać zaprosimy na lampkę szampana!

Drinki na suchym lodzie, noworoczny wystrój klubu, specjalnie przygotowane oświetlenie, lampy UV i możliwość pomalowania się fluorescencyjnymi farbkami, dym, płonący kominek… ale to już wszystko wiecie 🙂

Obiecujemy!!! Tę noc będziecie chcieli na długo zapamiętać…

UWAGA: w tę noc w klubie obowiązuje strój wieczorowy! Po toaście noworocznym zachęcamy wszystkich do zmiany na strój erotyczny lub nagość.

BILETY MOŻNA NABYĆ:
1) PONIŻEJ, SKŁADAJĄC REZERWACJĘ I ROBIĄC PRZELEW TRADYCYJNY (numer konta to: 52 1050 1025 1000 0092 7200 8187)

2) OSOBIŚCIE W KLUBIE (W KLUBIE W DNIU IMPREZY KOSZT BILETU WYNOSI 150% STAWKI PRZEDPŁACONEJ)

ZAPRASZAMY!!!

Szczegóły

Data:
31 grudzień 2021
Godzina:
21:00 - 05:00
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »