Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Elegant Swingers Night – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – 5:00
Opieka: Ania i Piotr

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – gratis

Szykujcie dobry nastrój i chęć doświadczenia doznań, jakich próżno szukać gdzie indziej i odwiedźcie nas na ELEGANT SWINGERS NIGHT, bo tej nocy rozkosz będzie miała fantastyczną ekskluzywną oprawę!!!

Już dziś, 7 maja zapraszamy wszystkich miłośników rozkoszy w wyszukanej oprawie klasy i elegancji!

Ale pamiętajcie, że elegancja to ważny, ale jedynie dodatek do fantastycznej zabawy, która w ACT trwa od początku imprezy, aż do zamknięcia klubu. Wysublimowane, eleganckie wnętrza, doskonale wyposażony bar, specjalnie zaprojektowane pokoje z ogromnymi lustrami, przestronnymi łożami, wielki basen, sauna, czy salon masażu, czekają na Was wesołych i gotowych na zabawę w eleganckim, ale jednocześnie namiętnym stylu. Rozkosz, westchnienia i czysta, rozkoszna przyjemność jest tym, co stanowi o jakości klubu, a tego w ACT nie brakowało, nie brakuje i na pewno nigdy nie zabraknie! Szykujcie zatem garnitury, szykujcie suknie i naszyjniki.

ALWAYS GOOD MOANING!

Szczegóły

Data:
7 maj 2022
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »