Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Face Fuck Fiesta – BDSM SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – 230 PLN
Singielka – wstęp wolny

Pociągają Was klimaty BDSM? A może jesteście już doświadczeni?? Ta noc może zmienić Wasze życie na zawsze. Dziś w ACT Club – miejscu, gdzie seksualność łączy się z elegancją – odbędzie się noc kinku i BDSM-u.

Dziś wnętrza ACT Club ponownie wypełnią goście, dla których pejcze i klatki, to marzenie lub codzienność. Skóra, lateks, nagość grać będą dziś pierwsze skrzypce, a klapsy wypełnią cały klub aż po sufit. Dziś też otworzymy dla gości nasz salon BDSM! Czekają tam na Was belka do shibari, fotel ginekologiczny, ścianka z glory hole i krzyż św. Andrzeja. Przynieście swoje liny, pejcze packi i inne ulubione zabawki i bawcie się tak, żeby się Christian Grey zawstydził.

A w związku z FaceFuckFiesta w ACT, mała niespodzianka: specjalnie przygotowana skrzynia Glory Hole! Będzie czekać na odważne Panie w głównym pokoju klubu!

I PAMIĘTAJCIE: dziś wszystkich obowiązuje strój fetyszowy, erotyczny lub nagość. W „cywilnym” ubraniu nie będzie można wejść na imprezę!

Zapraszamy!!

 

 

Szczegóły

Data:
5 sierpień 2022
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , , , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Impreza BDSM to w świecie swingu prawdziwy rarytas. Gorsety, skórzane paski, łańcuchy, obroże, floggery i packi. Te ostatnie, jeśli dobrze się zgrają w tempie uderzeń, zgrabnie wyznaczają rytm, w jakim oddychają ulegli i uległe. Pokój Pain&Pleasure wypełnia się gośćmi, bo każdy chce skorzystać z którejś z atrakcji naszego lochu na poddaszu.

Krzyż św Andrzeja, klatka dla niewolników, glory hole, czy dyby, to tylko niektóre z naszych propozycji. Znajdą tu coś dla siebie miłośnicy kar, unieruchomienia, shibari, czy gorącego wosku. BDSM w ACT to naprawdę BDSM! A przed lub po wyczerpującej sesji, zapraszamy na drinka, na basen, do sauny. A może partia billarda? Kto postawi w zakładzie niewolnika? Dla kogo oszałamiająco zmysłowa niewolnica będzie dekoncentrować przeciwnika? Możliwości zabawy w uległość i dominację są w klubie ACT praktycznie nieograniczone.

Na imprezy #BDSM zapraszamy #para#singielka, i #singiel, ale jest jeden warunek – Wasz ubiór musi być fetyszowy, albo rozbierzemy Was do gołej dupy i zlejemy tak, że śladami będziecie się szczycić jeszcze dwa kwartały!!! Zaryzykujecie? My już oliwimy zawiasy kajdan.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »