Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

French Debutants Night – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
UWAGA: do północy w całym klubie
obowiązuje dresscode „elegant”

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – brak wstępu

Słynne już wieczory dla debiutantów to stał pozycja w repertuarze klubu ACT!! Dziś zapraszamy w szczególności osoby chcące zrobić pierwszy krok w kieerunku nowego, ekscytującego życia, które choć wydaje się odległe i trudne, jest właściwie na wyciągnięcie ręki.

Dziś w ACT, w bezpiecznej atmosferze, duchem prosto spod wzgórza Montmartre, pod opieką wykwalifikowanych opiekunów (seksuologa oraz sexcoacha) będziecie mogli uchylić rąbek tajemnicy i poznać świat przyjemności, który jest dany jedynie nielicznym – tym odważnym, ale i roztropnym. Bo nie ma nic gorszego niż wejść w świat swingu bez przygotowania, w niewłaściwym miejscu i niewłaściwymi ludźmi.

ACT jest specjalnie przygotowany na przyjęcie „świeżaków”!! Strefa „cywilna”, opieka fachowców, szkolona obsługa oraz fantastyczni goście – to wszystko będzie tworzyć dziś w nocy fantastyczną atmosferę, w której wszystko mogąc i nic nie musząc, odnajdziecie się i znajdziecie miejsce dla siebie. Szukacie ostrej zabawy? A może jedynie chcecie zerknąć i przy drinku chłonąć atmosferę wolności i swobody.

ACT to miejsce właśnie dla Was!!  Zapraszamy!

 

Szczegóły

Data:
27 sierpień 2021
Godzina:
9:00 PM - 6:00 AM
Kategorie:
,
Tagi:
, , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »