Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Let`s do it inside – LGBTA SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Piotr i Ania

Cena wstępu:
Każda osoba – 140 zł

Szczegóły

Data:
19 sierpień 2022
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Impreza o wdzięcznej nazwie LGBT+, jest spotkaniem osób, którym obce są stereotypy płciowe. Osób, które umieją wyjść poza schemat, które równie chętnie akceptują siebie, jak i innych, niezależnie od tego, jak zaskakująca potrafi być czasem ekspresja seksualna. Podczas imprezy LGBT+ nic nikogo nie powinno dziwić, a co najwyżej ciekawić.

Zawsze chciałaś zobaczyć dwóch mężczyzn w akcji? Chciałbyś spróbować bliskości, a może nawet seksu z innym mężczyzną? A może, droga Paro, interesuje Was, jak będziecie się czuć, gdy zamiast zwyczajowych strojów, na jeden wieczór zamienicie się ubiorem? Mężczyzna, kobieta, a może inna płeć? Sissy maid, drag queen, a może trzy częściowy garnitur dla Pani? Tu wszystko może się zdarzyć i nawet powinno.

Podczas imprezy LGBT+ każdy może być kim chce i robić, na co tylko ma ochotę, beż ryzyka, że ktoś się choćby skrzywi. Jeśli tylko nie robicie krzywdy sobie ani innym – wszystko jest dozwolone. A żebyście czuli się u nas dobrze mówimy jasno: Nie jesteście gotowi na pełne odrzucenie stereotypów – to nie jest wieczór dla Was. Dziś w ACT Clubie rządzą niepodzielnie otwartość i tolerancja, a nad nimi unosi się szacunek i miłość do człowieka, bez dzielenia na homo i hetero, kobiety mężczyzn, normalność i margines. Zapraszamy do niczym nieskrępowanej, bezpiecznej zabawy!

W imprezie #LGBT+ uczestniczyć mogą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »