Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Majówkowy Maraton w ACT – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – 5:00
Opieka: Ania i Piotr

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – 230 PLN
Singielka – gratis

Kochani,

dziś maszty niechaj staną, flagi niech powiewają, salwy honorowe będą na pe(r)wno wypełniać Panie i pokrowce na broń 🙂

Drugi maja, to nowe święto, ale jako, że jutro nie idziemy do pracy… Bądźcie gotowi i gotowe na prawdziwe, huczne i liczne obchodzenie flagi biało-czerwonej 🙂

A ponieważ to ostatni dzień majówkowego maratonu – tym bardziej hucznie go uczcijcie – najlepiej w wielkim składzie…

Ale… amatorów mniejszych grupek zapraszamy do pokoi, tych, którzy lubią przestrzeń do Performance Hall, gdzie ćwierćokrągłe łoże już na Was czeka!! Poza tym klęczniki, kopulodromy, lustra na wszystkich ścianach, no i oczywiście znany wszystkim prawie fotel i jego „siostra” – huśtawka… Nie zabraknie też odważnych i zdecydowanych Pań, które chętnie wypróbują to, co ACT ma Wam do zaoferowania… A po wszystkim sauna, masaż, drink… Cokolwiek sobie zażyczycie, bo w ACT mamy (prawie) wszystko, czego potrzeba do szczęścia.

Zapraszamy 🙂

Szczegóły

Data:
2 maj 2022
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »