Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Mikołajki dla PAR – Wieczór sztuki w ACT

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-06:00
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: Wernisaż grafiki Jana Kowalewicza
rysowanie na żywo

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – brak wstępu

Kochani,

na dziś zaplanowaliśmy WYJĄTKOWĄ noc!!! Poza tym, że KAŻDA przebrana osoba otrzyma od nas wyjątkowy ACTOWY prezent, który nie zwiędnie i nie rozpuści się :), to w dodatku zaprosiliśmy na tę noc autora prac prezentowanych w klubie, które tak się Wam wszystkim podobały!! Jan Kowalewicz nie tylko odpowie na wszystkie Wasze pytania, nie tylko umówi się z Wami na prywatne sesje rysowania, ale przede wszystkim przez ok. 2h będzie na żywo rysował wybraną scenę!! Swingowanie i sztuka nie idą w parze? My udowadniamy, że jest inaczej!

 

A po/a może i podczas rysowania, będzie się oczywiście odbywać szalona mikołajkowa noc swingu!! W naszej luksusowej willi, pełnej niecodziennych atrakcji, półnagie Śnieżynki i umięśnieni Mikołajowie pokażą, jak się bawić, gdy na dworze mróz. Na wielkich łożach, w basenie, przy stole bilardowym, niech bawią się wszyscy miłośnicy wolnej namiętności i zmysłowych uniesień spod znaku swingu. W tę noc nawet dachy uniosą się wyskoko!

Zapraszamy!

 

Szczegóły

Data:
7 grudzień 2019
Godzina:
9:00 PM - 6:00 AM
Kategorie:
,
Tagi:
, , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »