Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

MYSTERY NIGHT ACTion! – SexParty Incognito

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
UWAGA: Wszystkich prosimy o ubiór
zgodny z konwencją wieczoru

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – gratis

Widzieliście film Kubricka „Oczy szeroko zamknięte”? Fascynował Was przedstwaiony w nim klimat tajemniczości i grozy? W tę wyjątkową noc będziecie mogli zakosztować podobnych emocji. Zapraszamy Was na MYSTERY NIGHT in ACTion – noc tajemniczych postaci, gorących spojrzeń i mistycznych uniesień. Przybądźcie po cichu, każdy w masce. (Jeśli nie macie – coś się u nas znajdzie) Wejdźcie do klubu, gdzie nastrojowa muzyka i specjalny wystrój jeszcze bardziej wprowadzą Was atmosferę mrocznego kręgu…

Jesteście gotowi spędzić tę noc z tajemniczymi nieznajomymi? Gotowi rozmawiać, tańczyć i oddawać rozkoszom cielesnym z zamaskowanymi postaciami, których znać będziecie jedynie głos? Jeśli tak, jeśli jesteście gotowi zaryzykować, zapraszamy Was już dziś!

Tę noc będziecie chcieli na długo zapamiętać…

ZAPRASZAMY!!!

Szczegóły

Data:
16 październik 2021
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »