Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Back to School – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
UWAGA: darmowy drink
za strój w temacie imprezy

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – 220 PLN
Singielka – wstęp gratis

Wyjechali na waka….. WRÓĆ!!!!

Poszli wreszcie do szkoły!!! Po tak długim pobycie w domu, może wreszcie uda się na kilka godzin dziennie wypchnąć nasze i Wasze pociechy do szkoły!! Kochamy ich wszyscy, ale cudowne bombelki wreszcie spędzą trochę czasu poza domem. Skoro więc mamy odrobinę wytchnienia – ACT zaprasza na „szkolną wycieczkę” 🙂

Dziś zapraszamy Pary, Panie i Panów na szaloną, rozpustną zabawę, podczas której oderwiecie się od  codzienności i bez zegarka, bez ocen, czy dziennika, ale za to ze świeżymi umysłami i ciałami jeszcze mokrymi od gorącej, basenowej wody lub rozgrzanymi po sesji w saunie (gdzie temperatura naprawdę osiąga 100 stopni) oddacie się relaksowi, wolności, rozpuście – czemu tylko chcecie!

Uwaga! Wszyskie osoby ubrane w stroje uczniowskie lub nauczycielskie otrzymają od nas welcome drinka 🙂 (żeby szybciej chcieli je zdjąć:))

Zapraszamy!!

 

Szczegóły

Data:
3 wrzesień 2021
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, ,
Tagi:
, , , , , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »