Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Proletariusze wszystkich krajów, złączcie się w ACT – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Marta i Karol
UWAGA: nagroda dla przodowniczek pracy

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – 230 PLN
Singielka – gratis

Drodzy i Drogie Towarzysze i Towarzyszki,

w dniu rocznicy ogłoszenia manifestu lipcowego zapraszamy na wspólne jej świętowanie, pod czerwonym sztandarem!

Jeśli partia pozwoli, a lud stanie w szeregu, dziś odwiedzą nas wszyscy miłośnicy i miłośniczki prac społecznych w kolektywie, a więc układów zwiększonych, o maksymalnej dawce delikatności i socjalistycznego powabu. Dziś na zakładzie ACT  dominować będą klasyczna socjaluroda, piękno i czarne koronki z Pewexu. Na dzisiejszą noc, w odpowiedzi na Wasze prośby zaplanowaliśmy dancing typu SexParty – gdzie obywatele i obywatelki w dowolnych układach stanowić będą zespoły doskonałe. Przyjdźcie więc do nas, przyprowadźcie swoje towarzyszki i towarzyszy, a robota niechaj się “pali Wam w rękach”! Praca na akord mile widziana, a produkcja niech wystrzeli ponad sufit!

Dziś namiętność będzie widać i słychać w całym zakładzie, bo przecież nikt nie potrafi tak dobrze wykonać planu, niż ACTywne działaczki naszego kolektywu! Zatem, Towarzysze i Towarzyszki, zapraszamy na noc prac ciężkich, wyczerpujących, ale realizujących 1000% planu. Niech dziś Wasze zaangażowanie przekroczy normę, a wrogi, kapitalistyczny element pojawi się wyłącznie w dążeniu do wykonania normy! Na stanowiska i wykonać plan!!

Przodowniczki pracy czeka nagroda-niespodzianka w postaci goździka i uśmiechu Prezesa!

Łubu dubu, łubu dubu…
Jarząbek

Szczegóły

Data:
22 lipiec 2022
Godzina:
21:00 - 05:00
Kategorie:
, , , , ,
Tagi:
, , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »