Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Put a RING on IT!!! – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – 5:00
Opieka: Ania i Piotr

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – gratis

Kochani,

dziś świętujemy na odwrót – dziś jest bowiem, dzień bez prezerwatywy. A jako, że w ACT brak gumki to zbrodnia niesłychana, zachęcamy Was gorąco do zadbania o siebie i innych 🙂

Dziś zapraszamy Was na imprezę, na której będą głównie zdrowi, kontrolujący się i swoje zdrowie ludzie 🙂

Żeby Was zachęcić do regularnego dbania o siebie i badania się, wszyscy, którzy przyniosą aktualne – w ciągu ostatnich trzech dni (26-28.05) badania w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową (nie będziemy kontrolowali ich wyników – dla nas ważne jest, że je wykonaliście) otrzymają od klubu zniżkę na wejście, a singielki, które i tak nie płacą za wstęp, otrzymają darmowego drinka 🙂

Pamiętajcie, że w naszym środowisku warto robić badania raz na kwartał, a listę miejsc, gdzie można wykonać je darmowo znajdziecie na stronie www.projekttest.pl.

A może nawet uda się zorganizować w klubie możliwość zrobienia sobie badań… Będziemy informować Was na bieżąco 🙂

Warto się badać 🙂

PS A KTO UMIE ZAŁOŻYĆ GUMKĘ USTAMI? 🙂

Zapraszamy!!!

Szczegóły

Data:
28 maj 2022
Godzina:
21:00 - 05:00
Kategorie:
, ,
Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »