Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Touch Me, Touch Me – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
Atrakcje ciemność w strefie zabaw,

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – gratis

UWAGA! Zgodnie z Waszymi sugestiami, w swingersparty w ACT mogą uczestniczyć również singielki!! Serdecznie zapraszamy 🙂

Kochani,

Dziś ożywią się Wasze zmysły, wyostrzy słuch, zintensyfikuje dotyk, oszołomią smak i zapach… Dziś oczy, inaczej niż u Kubricka, będą naprawdę zamknięte…

Dziś w ACT zgasimy światło na całą noc!! Cała strefa zabaw będzie zaciemniona, a jedynymi jasnymi punktami w ciemności (poza Waszymi głodnymi namiętności fosforyzującymi oczami), będą opaski, które dostaniecie, aby pokazać innym uczestnikom zabawy, gdzie jesteście i jakie są Wasze intencje… Opaski będą świecić, więc każdy będzie wiedział, czy macie ochotę oddać się zabawie, czy też najpierw chcielibyście w ciemności porozmawiać, czy też nasłuchujecie jedynie (bo i tak wiele nie zobaczycie) i czekacie na nadejście nastroju na zabawę.

Dziś w ACT „zobaczycie”, co znaczy namiętność w specjalnym wydaniu – gdy oczy śpią, a reszta ciała się budzi…

Zapraszamy!!!

 

 

Szczegóły

Data:
12 listopad 2021
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , , , ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »