Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Wanna be a pornstar??? – SwingersParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-06:00
Opieka: Justyna i Piotr
UWAGA: dla chętnych sesja foto/video,

Cena wstępu:
Para – 180 PLN
Singiel – brak wstępu
Singielka – wstęp wolny

Dziś w ACT zapraszamy na wyjątkowy wieczór!!!
Każda i każdy z Was dziś, dzięki Waszej odwadze i mistrzowskim oczom naszych artystów obrazu będziecie mogli poczuć się jak gwiazdy!! Nie, nie będzie czerwonego dywanu, nie będzie skandujących tłumów… Będziecie Wy i aparat, wg Waszego scenariusza, wg Waszych wytycznych – dziś poczujecie się, jak gwiazdy porno!!!

Z zachowaniem pełnej dyskrecji, smaku i profesjonalizmu, dwóch mistrzów obiektywu uwieczni Wasze zabawy w taki sposób, w jaki WY będziecie sobie życzyli 🙂

Dziś jest dzień, w którzym możesz być jak Sasha, gdy możesz być jak Rocco!!

W wyznaczonym pomieszczeniu w klubie (w zależności od liczby zgłoszeń liczba pomieszczeń przeznaczonych na sesję może się zwiększyć), zaproszeni artyści ustawią plan zdjęciowy i chętnym osobom będą robić zdjęcia, których raczej nie będziecie chcieli pokazywać w rodzinnych albumach 🙂

Zapraszamy!!

UWAGA!!
Jeżeli chcecie wziąć udział w sesji i mieć odważne, pamiątkowe zdjęcia, ale boicie się o swój wizerunek, przynieście własną kartę pamięci! Wykonane zdjęcia, zostaną Wam przekazane natychmiast po zakończeniu sesji (nie poddane obróbce graficznej).

Szczegóły

Data:
11 wrzesień 2020
Godzina:
9:00 PM - 6:00 AM
Kategorie:
, ,
Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »