Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Wielokąty w Wielki Piątek in ACT – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00 – 5:00
Opieka: Ania i Piotr

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – 230 PLN
Singielka – gratis

Dziś zapraszamy wszystkich miłośników i miłośniczki układów zwiększonych, naturalnie, jak zawsze o maksymalnej dawce delikatności i powabu, niezależnie od proporcji układu 🙂

Dziś w ACT Club dominować będą spotkania grup większych niż 4-osobowe. W końcu mamy wielki piątek!!!

Na dzisiejszą noc, w odpowiedzi na Wasze prośby zaplanowaliśmy party typu „wielokąty” – gdzie każdy układ ponadnormatywny stanowić będzie zespół doskonały. Przyjdźcie więc do nas, przyprowadźcie swoje koleżanki, a każdy minimum pięcioosobowy wielokąt zostanie przez nas nagrodzony 25% zniżką już na wejściu!

Dziś więc namiętność będzie widać i słychać w całym klubie, bo przecież w jakiej sytuacji stracić kontrolę i oddać się rozkoszy najlepiej? Oczywiście w dużym, znanym nam układzie 🙂 Panie, Panowie, drogie Pary, zapraszamy na Wleiokąty w Wielki Piątek!

Niech rozkosze i namiętności wypełnią Wam zmysły, a ta wyjątkowa noc niech na zawsze pozostanie w Waszych wspomnieniach!

 

Szczegóły

Data:
15 kwiecień 2022
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , ,
Tagi:
,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Sex Party – to istny konglomerat gustów, preferencji i oczekiwań. Single, Singielki i Pary spotykają się, poznają, aby w pewnej chwili zniknąć w jednym z pomieszczeń klubu w większym, bądź mniejszym gronie, aby „skonsumować” nowo nawiązaną znajomość. Niby zwykłe Sex Party, ale nie musicie wierzyć nam na słowo, że dzieją się tu rzeczy niezwykłe – wystarczy przyjść i sprawdzić!

Ta impreza jest dedykowana wszystkim tym, którzy lubią zabawy w większym lub mniejszym gronie, w przeróżnych konfiguracjach i figurach geometrycznych! Dla zaawansowanych i dla debiutantów, koneserów kinku i miłośników wanilii, chcących wypróbować klubowe atrakcje od wielkich kopulodromów, po dyby w Pleasure&Pain! Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie, czy to w strefie zabaw, przy barze, czy na basenie, saunie lub stole do masażu.

PS kochaliście się kiedyś na stole bilardowym? My już tak!

W #sexparty uczestniczą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »