Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

Wings of Butterfly – QUEER/LGBTA+ Friendly Night – SexParty

Doda? tkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania ? i Piotr
UWAGA: kolorowy ? dresscode,
zero stereotypów, wolność
i ? równość (bardziej niż na codzień)

Cena wstępu:
? 120 PLN/osoba ?

Dziś ponownie zapraszamy na specjalny wieczór dla miłośników różnorodności spod znaku tęczowej flagi ? ? ? , dziś w ACT będzie miało miejsce znów – coś  naprawdę wyjątkowego:

sekspozytywna noc LGBTA+? , na którą zapraszamy gorąco WSZYSTKIE osoby, które mają otwarte podejście do seksualności i nie straszny im seks pozamainstreamowy, ?  czułość międzymęska, albo strap-on!!

Każde z nas jest istotą seksualną. Od kołyski, aż po grób. A rodzajów ekspresji seksualnej jest bodaj tyle ile osób na świecie. Ta właśnie różnorodność, możliwość jej poznawania i eksplorowania, jest tym, co czyni świat seksualnośći wyjątkowym, bogatym i pięknym. Jeśli tylko nie ma w nas zakorzenionych, szkodliwych stereotypów możemy z niego czerpać całymi garściami. ? Dlatego dziś, do czerpania zapraszamy wszystkich członków i sympatyków środowisk QUEER? i LGBTA+.

Dziś zapraszamy WYŁĄCZNIE osoby otwarte na środowiska LGBTA+/QUEER, a osoby nie czujące się dobrze w ich otoczeniu zapraszamy na kolejne imprezy w ACT.

Czujcie się u nas swobodnie, pokażcie, że motto każdego klubu swingerskiego „Wszystko można ? nic nie trzeba!”, to nie są jedynie puste słowa. A dzięki Wam urzeczywistni się kolejne marzenie wielu osób w Polsce i na świecie, w tym nasze – powstanie kolejne miejsce, gdzie KAŻDY, bez względu na wiek, wygląd, rasę, orientację, czy rodzaj ekspresji seksualnej, będzie mógł czuć się swobodnie i zachowywać zgodnie ze swoimi własnymi „normami” (jeśli tylko nie krzywdzi innych). ? ?

 

Szczegóły

Data:
10 grudzień 2021
Godzina:
9:00 PM - 5:00 AM
Kategorie:
, , , , ,
Tagi:
, , , , , , , , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Impreza o wdzięcznej nazwie LGBT+, jest spotkaniem osób, którym obce są stereotypy płciowe. Osób, które umieją wyjść poza schemat, które równie chętnie akceptują siebie, jak i innych, niezależnie od tego, jak zaskakująca potrafi być czasem ekspresja seksualna. Podczas imprezy LGBT+ nic nikogo nie powinno dziwić, a co najwyżej ciekawić.

Zawsze chciałaś zobaczyć dwóch mężczyzn w akcji? Chciałbyś spróbować bliskości, a może nawet seksu z innym mężczyzną? A może, droga Paro, interesuje Was, jak będziecie się czuć, gdy zamiast zwyczajowych strojów, na jeden wieczór zamienicie się ubiorem? Mężczyzna, kobieta, a może inna płeć? Sissy maid, drag queen, a może trzy częściowy garnitur dla Pani? Tu wszystko może się zdarzyć i nawet powinno.

Podczas imprezy LGBT+ każdy może być kim chce i robić, na co tylko ma ochotę, beż ryzyka, że ktoś się choćby skrzywi. Jeśli tylko nie robicie krzywdy sobie ani innym – wszystko jest dozwolone. A żebyście czuli się u nas dobrze mówimy jasno: Nie jesteście gotowi na pełne odrzucenie stereotypów – to nie jest wieczór dla Was. Dziś w ACT Clubie rządzą niepodzielnie otwartość i tolerancja, a nad nimi unosi się szacunek i miłość do człowieka, bez dzielenia na homo i hetero, kobiety mężczyzn, normalność i margines. Zapraszamy do niczym nieskrępowanej, bezpiecznej zabawy!

W imprezie #LGBT+ uczestniczyć mogą wszyscy: #para, #singielka, i #singiel.

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »