Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To wydarzenie już się odbyło. Zobacz aktualne imprezy.

WYKRĘĆ MI NUMER na Prima Aprillis in ACT – SexParty

Dodatkowe informacje:
Godziny otwarcia: 21:00-05:00
Opieka: Ania i Piotr
UWAGA: Profesjonalny masaż!

Cena wstępu:
Para – 200 PLN
Singiel – 230 PLN
Singielka – wstęp wolny

Kochani,

seks to ewidentna przyjemność, zwłaszcza, gdy mamy okazję uprawiać go z osobami o odpowiadającej nam osobowości, inteligencji i poczuciu humoru 🙂 Jesteśmy przekonani, że 1 kwietnia – w słynny Prima Aprilis w ACT spotkają się osoby, które w seksie poszukują nie tylko przyjemności fizycznej, a również frajdy intelektualnej!!

A więc będą żarty, pranki, obśmiewanie stereotypów i duuużo dystansu do tego, co poważne i surowe. Będziemy śmiać się, bawić i sprawiać sobie przyjemności na wielu płaszczyznach 🙂

Gotowi? To kto wykręci nam numer? 😀

Zapraszamy!!!

PS Po raz pierwszy podczas imprez weekendowych, zapraszamy też na profesjonalny masaż w wykonaniu Ani (w cenie 50 PLN za pół godziny). Na masaż obowiązują zapisy przy wejściu!!!

Szczegóły

Data:
1 kwiecień 2022
Godzina:
21:00 - 05:00
Kategorie:
, , , ,
Tagi:
, , , ,

Miejsce

ACT Swingers Club
Adres klubu otrzymasz, mailem, po złożeniu rezerwacji.
Warszawa, mazowieckie Polska
Telefon:
505 354 210
Strona internetowa:
www.act-club.pl

Rodzaj wydarzenia

Swingers Party (zapraszamy Pary i Panie – Singlom dziś dziękujemy) – czasem powoli, czasem tuż po wejściu. Każdy ma swój własny rytm i styl. Jedni przychodzą zobaczyć jak jest, wypić drinka i wyjść, inni z założeniem, że może coś się wydarzy, a jest jeszcze grupa osób, które bardzo mają ochotę „spsocić” coś z inną parą lub singielką. Swingers Party jest jednak zazwyczaj spokojnym wieczorem, podczas, którego debiutujące osoby poznają klub i jego wyposażenie: pokoje zabaw z ogromnymi łożami, wymyślne meble, które niby zwyczajne, a potrafią dać wiele rozkoszy, z obawą wchodzą do pokoju BDSM… Stali bywalcy wiedzą, co lubią najbardziej, więc po wizycie w barze, gdzie fantastycznie przeszkolona obsługa serwuje najwymyślniejsze drinki, pewnie kierują swoje kroki do znanych im pomieszczeń. I tak w końcu wszyscy, albo prawie wszyscy, spotkają się w palarni, na basenie, czy w saunie. Doświadczeni wymasują początkujących, początkujący nawiążą nowe znajomości, a wszyscy wyjdą zadowoleni, że znów spędzili noc tak, jak chcieli – bez spięcia, nerwów i zapominając o świecie na zewnątrz.

Na #swingersparty zapraszamy #para oraz #singielka!!

Rezerwacja

Rejestracja na to wydarzenie zakończyła się. Zobacz inne imprezy.

Act Swingers Club Warszawa to ekskluzywne i najmłodsze tego typu miejsce w Warszawie. Urządzone z gustem, utrzymujące wysoki poziom obsługi i proponowanych imprez, na pewno trafi w gusta wyrafinowanych miłośników zabaw w większym gronie.

Change language »